Sevdikleriniz ile Paylaşabilirsiniz...
UÇAK ARA
v
v

Uçak Aramak

Hiç Bu Kadar Basit Olmamıştı!

BYS Turizm'de uçak bileti ararken isterseniz tek yön, isterseniz gidiş - dönüş uçak bileti araması yapabilirsiniz. Nereden nereye gitmek istediğinizi, gidiş ve dönüş tarihlerinizi arama ekranına girdiğinizde, en uygun uçuş alternatifleri sizlere sunulacaktır.

Uçak Biletimi

Neden Bysturizm.com'dan almalıyım?


BYS Turizm üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptığınızda hem Türkiye'deki hava yollarının hem de yabancı hava yollarının uçuşlarını görebilirsiniz. Önde gelen yerli ve yabancı hava yollarının tamamına yakını bysturizm.com sisteminde yer almaktadır. Bu hava yolları arasında öne çıkanlar:
Yerli hava yolları: THY (Türk Hava Yolları), AtlasJet, Sunexpress, Anadolujet, Pegasus.

Yabancı hava yolları: Delta, Alitalia, Etihad, Air France, Transavia, Emirates, Corendon, Aeroflot, British Airways, Lufthansa, KLM ve Swiss

BYS Turizm'de uçak bileti ararken isterseniz tek yön, isterseniz gidiş - dönüş uçak bileti araması yapabilirsiniz. Nereden nereye gitmek istediğinizi, gidiş ve dönüş tarihlerinizi arama ekranına girdiğinizde, bysturizm.com sistemi tüm hava yollarını kıyaslayarak size uygun uçak biletlerini listeler. Bu sayede tüm uçak biletlerinin fiyatlarını ve saatlerini kıyaslayıp size en uygun bilet alternatifini seçebilirsiniz. Ayrıca hava yolu şirketlerinin hizmet şekline göre; ekonomi, ekonomi plus, business sınıfı ve birinci sınıf gibi bilet türlerini sistemimiz üzerinde bulabilirsiniz.

Uçak bileti fiyatları sistemimizde bilet bedeli, vergi, yakıt harcı, hizmet bedeli ve diğer bedeller detayında gösterilir. Yurtiçi uçak bileti ve yurtdışı uçak bileti satın alabileceğiniz bysturizm.com sisteminde 9 taksit veya 6 taksit gibi ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. En uygun uçak bileti alternatiflerine ulaşabileceğiniz bysturizm.com'da ister online olarak, ister 444 7 297 numaralı çağrı merkezimizden satın alma yapabilirsiniz. En ucuz uçak bileti ararken uçak bileti kampanyalarımızı takip etmenizi öneririz.

Bysturizm.com'da Uçak Biletimi

Nasıl Satın Alabilirim?


BYS Turizm'de uçak biletlerinizi isterseniz site üzerinden online olarak, isterseniz 444 7 297 numaralı çağrı merkezimizden müşteri temsilcilerimiz yardımıyla satın alabilirsiniz.

1) Online satın almak için:

Ana sayfadaki "Hızlı Tatil Arama" bölümünde "Uçak" opsiyonunu seçin veya üstteki barda uçak bileti tabini tıklayın.
Gidiş-Dönüş veya Tek Yön opsiyonlarından birini seçin. Seçtikten sonra Gidiş-Dönüş tarihlerinizi (Tek Yön seçtiyseniz gidiş tarihinizi) açılan takvimde işaretleyin.
Uçak bileti alacağınız yetişkin, çocuk ve bebek yolcu sayılarını işaretleyin. (12 Yaş üzeri yetişkin, 2-12 Yaş arası çocuk yolcu ve 0-2 Yaş arası bebek yolcu olarak sınıflandırılır.)
Direkt uçuş istiyorsanız menüde işaretleyerek arama yapabilirsiniz. (Aktarmalı uçuşlarda genel olarak daha uzun süreli ancak daha düşük fiyatlı alternatifler listelenebileceğini unutmayınız.) Uçuş alternatiflerini listelerken daha detaylı arama yapmak istiyorsanız detaylı arama başlığını tıklayın ve açılan arama kriterlerinden (aktarma, hava yolu ismi, gidiş hava alanları, uçuş kalkış zamanları ve fiyat baremi vs.) istediklerinizi seçebilirsiniz.
Listelenen uçuşlardan sizin için uygun olan alternatifi seçmek için sağ taraftaki seç kısımlarını işaretleyebilirsiniz. Seçtiğiniz uçuş alternatifinde rezervasyon yapmak için sağ alt köşedeki rezervasyon butonuna tıklayın.
Açılan "Uçuş Bilgileri" ekranındaki opsiyondan birini seçebilirsiniz:
Rezervasyonu online tamamlama: Bu opsiyonu seçtiğinizde ödeme seçeneklerinden sizin için uygun olanı, rezervasyon iletişim bilgilerini ve fatura bilgilerinizi girip uçak bileti rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
2) Çağrı merkezinden satın almak için:

444 7 297 numaralı çağrı merkezimizi arayarak önce 5'ü tuşlayıp uçak bileti ekibine yönlenebilirsiniz.